Hakkımızda
Balık kültürünü baştan aşağı değiştiren Balıkev 2007 yılında İstinye Park AVM'nin Pazar yeri katında hizmet vermeye başladı. Deniz kıyısından uzakta da balığın tadının çıkarılabileceğinin ispatı olan Balıkev'de balığınızı günün her saati sevdiklerinizle birlikte mekanın şıklığı ve değişik atmosferi içinde keyifle yiyebilme olanağı sunuyoruz.

Misafirlerimizin vaktinin olmadığı zamanlarda bu keyiften mahrum kalmaması için teşhir ettiğimiz balık tezgahından balığınızı seçip evinize götürebileceğiniz gibi, dilerseniz de seçtiğiniz balığı sizin için pişirip evinize götürebilme imkanı sağlıyoruz. Böylelikle ister pişmiş ister çiğ balık keyfini kaçırmamış oluyorsunuz.

Balıkev olarak sektörde bir çok ilke de imza atmanın gururunu yaşıyoruz, Norveç somonundan yapılan ve 2008'in en iyi lezzet ödülünü alan Somon Döner ve yine bir ilk olan Balık İskender ile yeni tatlar arayan balıkseverlerin gözdesi olduk. Aynı zamanda ISO 22000 Restaurant ve satış sunumu belgesi olan ilk balık restaurantı olmayı başardık.

Sandaldan sofranıza gelen bu lezzeti kaçırmamanız dileğiyle...
Hakkımızda
Balık kültürünü baştan aşağı değiştiren Balıkev 2007 yılında İstinye Park AVM'nin Pazar yeri katında hizmet vermeye başladı.
Devamı...
Menülerimiz
Birbirinden lezzetli menülerimiz ile siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.
Devamı...
İletişim
İstinye Bayır, Enka Okulları Karşısı İstinye Park AVM Pazaryeri NO:12 İstinye, Sarıyer, İstanbul.
instagram.com/balikev/ instagram/balikev
Devamı...
b a l ı k e v